The Originals 5. sezon 5. bölüm izle

Sinema Modu
Daha sonra izle
Beğendim
Beğenmedim

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. @demi.mcall (Misafir)

  İlk sezonlarda Türkiye'nin adını repliklerde kullanarak izleyici toplayan bir dizi final sezonunda Türkleri karalar bir ithamda bulunuyor, ne ironik. Yakıştıramadık sizlere...

 2. @Gökçe (Misafir)

  Irkçılıktan bahsederken kendi tarihinize baksaydınız.İnsanaları öldüren bombalayan ABD önce kendinize,sonra faşist almanyaya bakın.bu dizi benim için bitmiştir.yıllardir izlediğim için de nasıl pismanım,yazık gerçekten.

 3. @Özgegöktürk (Misafir)

  Türkler için nasıl böyle ırkçı bir diyalog yazabiliyorlar? Hiroşimada insanların üstüne bombalar yağdıran, ırakta çocukları öldüren,tecavüz eden,teröristlere her türlü desteği veren ABD kendi pisliklerini görsün önce.Türkler sizin gibi insanları katletmedi.Kendi tarihinize bakın, ırkçılıktan en iyi siz iyi anlarsınız.Çok severek izlediğim bir diziydi ama The originals benim için an itibariyle bitmiştir.

 4. @Deniz11 (Misafir)

  Originals 'a hiç yakışmadı bu! Türkleri ırkçı olarak nitelendirenler kendi kökenlerine dönüp bir baksın derim

 5. @kübra (Misafir)

  türklere ırkçı diyerek gerçekten çok büyük hata yaptılar dünyaya bizi böyle tanıtıyorlar yıllardır izliyoruz bu diziyi ya

 6. @nur6161;

  Saçmalık ya koskoca Originals ailesi bunlar

 7. @Bisca;

  yıllardır izliyoruz diziyi böyle nefretle Türkleri anmaları hoş değil. bu senaristleri de anlamıyorum köken bir aile bu kadar olay başında zorlayıp sonra bi çırpıda olayı çözdürüyorsunuz. TWD olsa anlarım hadi sıradan vampirler ama bunlar köken yani. bu kadar ezilmez.

 8. @Ezgi (Misafir)

  Gerçekten inanamıyorum ABD nin bize olan düşmanlığını dizide bile bunca türk izleyeni olduğunu bildiği halde geçirmesi inanılmaz gerçekten hele bizi küçük görmesi inanılır gibi değil

 9. @Klasun Hocası (Misafir)

  Oğlum marcel klasun a*ko*yar ama o nerde yapıyor ilginç :)

 10. final sezonunun gidişatı beni korkutmaya başladı. kökenler diye diye senelerdir ilahlaştırılan bir aile böyle düşmanlara alt edilmemeli ya. always and forever.

 11. @griffon (Misafir)

  Elijahın piyanoda çaldığını çıkara bilen oldumu çok tanıdık geldi:)

 12. @Dhampir;

  Sonu baya sövmelikti yalnız

 13. @M.K.A (Misafir)

  Sen günümüzün en büyük sömürge imparatorluklarından biri olan ingiltere'den bahsetme, amerikan ırkçılığından bahsetme, Türkler de! isveçin de danimarkanın da oralarda yaşayan yerli halkları nasıl asimile ettiğini, günümüzdeki katliamları yapmakta kullanılan silahların büyük çoğunluğunun norveçte üretildiğini de biliyoruz. Nazi almanyası ve siyonist israil herkesin mâlûmu.
  Soykırım kelimesi, dünya hukuk literatürüne II. dünya savaşından sonra girmiş bir kelimedir. Yani teknik olarak zaten "ermeni soykırımı" diye bir zırvadan bahsedilemez. Ama bunun da ötesinde; o zamanlardaki ermeni çeteler, yine ermeni olan belediye başkanını isyanlarına destek vermediği için öldürmüştür.
  Zeta, aynen Safranbolu orası.

 14. @Vatandaş (Misafir)

  Eğer ırkçılıktan bahsedilecekse, bölümde atıf yapılacak ülke Hitler Almanyası ve kendini üstün ırk gören Yahudiler olmalıydı. hitlerin yahudilere yaptığını, yahudilerin yahudi anneden doğanı yahudi saydığı bir dünyada Türkler ırkçılıkta ağıza alınacak bir ülke değil.

 15. @Zeta (Misafir)

  Monasque france diye gösterilen yer, bildiğimiz Safranboluydu, cami minaresi bile var.ben mi yanlış gördüm acaba??

 16. @Türk (Misafir)

  Dünyada soy kırım olarak örnek verecek bunumu buldunuz ? Olmayan bir soykırım küçücükte olsa geçti . Hiç hoş değil

 17. @şse (Misafir)

  Türkler olarak diziyi izlemeyi bırakmalıyız!

 18. @Benja (Misafir)

  Irkçılıktan kasıt her millet işgal ettiği yerlerdeki direnenleri illaki öldürmüştür buna biz türklerde dahil.Farkettiyseniz ermenilerde diyor yani neredeyse bütün milletler bunu yapmıştır.Orda hepsini söyleyemezdi sanırım.Ayrıca en fazla göz önünde olan türk ve ermeni soykırımı olduğu için oraya bi gönderme yapılmış olabilir.

 19. @@Ks (Misafir)

  Bu dizi de bitince geriye izleyecek bi şey kalmıcak

 20. @emci (Misafir)

  klaus un kızı bu kadar salak olamaz heraldee

 21. @umut3437 (Misafir)

  türkler ırkçılık mı yaptı itler adama kötü bakıyorum şimdi tarihi iyi araştırın

 22. @mehmetyrtç (Misafir)

  bu bölümde ve gelecek bölümlerde de kesinlikle şu biliniyor hep salak olan klaus oluyor

 23. @Burak (Misafir)

  Keşke Türklere laf atmasaymış bu Klausu biraz olsun benim için soğuttu

 24. @MyPA;

  Sondaki tepkim;
  Hadiii canıııım

 25. @J.Brave (Misafir)

  Güzel bölümdü Klaus öz eleştiri de yaptı şimdi her şey daha açık izlemenizi tavsiye ederim

The Originals 5. sezon 5. bölüm izle,The Originals 5. sezon 5. Yeni Bölümünü Dizist Farkıyla 720p Full HD kalitede, Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle, Donmadan tek parça izleyebilirsiniz, Son bölümü izlemek için doğru yerdesiniz.
×